• Maistas
 • Renginiai
 • Konferencijos
 • Šeimos erdvė
 • Naujienos ir pasiūlymai
 • Pokylių namai „Vasaris“ vilioja ne tik jaukia, elegantiška aplinka, gardžiu maistu, bet ir išskirtinėmis pramoginėmis programomis. Mums svarbu, kad klientas pajaustų kokybės, elegancijos ir prabangos derinį. Jeigu norite išskirtinio ir stilingo pobūvio, surengti įsimintiną įmonės vakarėlį, nustebinti svečius puikiu banketu, sukviesti draugus į gimtadienio šventę ar surengti vestuvių puotą, būtinai užsukite į „Vasarį“. Pasiūlysime ne tik elegantišką salę, bet ir padėsime suderinti renginio programą, parinksime tinkamus patiekalus, geriausieji šalyje vyno someljė padės suderinti vakaro vyno kortą. Pasistengsime, kad kiekvienas mūsų svečias jaustųsi svarbus ir galėtų be rūpesčių mėgautis savo šventės akimirkomis!

  Klientus nuolat stebiname išskirtiniais koncertais ir renginiais. Norite ramiai praleisti vakarą ar smagiai pašėlti, skambant gyvai muzikai? Galime visa tai pasiūlyti. Laukiame visų, kurie nori papramogauti ar tiesiog gardžiai papietauti. Pokylių namų „Vasaris“  kolektyvas kiekvieną priims kaip patį brangiausią svečią.
  PRAMOGINĖS ERDVĖS GALERIJA

      

  ARTIMIAUSI KONCERTAI, RENGINIAI    

  ________________________________________________________

  Vasario 9 d. (penktadienis), 19 val. GRUPĖ LONDON BEAT (Jungtinė Karalystė)

  Šv. Valentino dieną švęskime su LONDON BEAT (Jungtinė Karalystė) grupe ir šiam vakarui paruošta programa. Grupė koncertuos tik mūsų restorane ir atvyksta tik dėl Jūsų! Grupės dainų galite pasiklausyti ČIA.  Bilietas 39 Eur/asm. Perkant 4 ir daugiau - po 35 Eur/asm. Dėl grupių, didesnių nei 10 žm. kreiptis tel. 8648 36665. 

  Renginio partneriai: UAB "Busauta", AMES - American English School Panevėžyje, UAB "Toras", UAB "Rentau", Viešbutis "Romantic" 

  London Beat

    ________________________________________________________

  Vasario 14 d. (ketvirtadienis), 19 val. VALENTINO DIENOS DEGUSTACIJA

  Ar visada mėgstate naujoves? Ar dažnai leidžiatės į skonių paiešką? Šios degustacijos metu ne tik pajusite skonių įvairovę derindami 3 vyno rūšis su degustaciniais patiekalais, bet sudalyvausite Meilės dienos užkandžių "premjeroje". Atrasti geriausius derinius Jums padės vyno ekspertė Vilija. Degustuosime "Vyno klubo" komandos - vienų geriausiųjų Europoje someljė - rekomenduojamus vynus.  

  Renginio kaina - 21 Eur/asm.

  8 ir daugiau bilietų taikoma nuolaida po 1 Eur/bilietui  

  ________________________________________________________

  Kovo 9  d. (penktadienis), 19 val. grupė DŽENTELMENAI 

  Renginys - pramogų vakaras moters dienos proga - SENJORITAPrieš daugiau nei metus paskelbusi apie karjeros pabaigą, vaikinų grupė „Džentelmenai“ vis tik sugrįžo į didžiąją sceną - atsinaujinusi ir su dar galingesne jėga. Greta gerai žinomų veidų Vytauto MACKONIO ir Dainiaus DIMŠOS prisijungia dar vienas šokio meistras – Giedrius VENSLOVA. Visi jie žada šiam vakarui ne tik teigiamas emocijas, bet ir nuostabą! 

  Кaina - 18 Eur/asm. Perkant 10 ir daugiau bilietų, suteikiama nuolaida 1 Eur/bil. Bilietus galite įsigyti restorano bare. 

  Dzentelmenai

  ________________________________________________________

  Linkime lengvų pasirinkimų ir smagaus laiko mūsų erdvėse!


  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372