• Maistas
 • Renginiai
 • Konferencijos
 • Šeimos erdvė
 • Naujienos ir pasiūlymai
 • Naujienos ir pasiūlymai

  ___________________________________________________________

  Mielieji miestiečiai ir miesto svečiai, Jums siūlome šias programas:

  "AUKŠTAITIŠKI SKONIAI" - degustacinė programa, kurios metu - pažintinė ekskursija parduotuvės "Vasaris" (I aukšte) erdvėse bei trijų patiekalų degustacinė programa restorane "Vasaris" (II aukšte). Ekskursija ir programa gali būti vedama rusų ir anglų kalbomis. Teiraukitės tel. +370 648 36665  

  aukstaitiski skoniai

  ĮKVĖPTI MILTINIO. Programą – degustaciją galima užsakyti įvairaus amžiaus žmonėms. Programos metu daugiau sužinosite apie garsaus režisieriaus santykį su kulinarija, degustuosite patiekalų ir desertų, kurie degustacijai ruošiami išskirtinai pagal J. Miltinio receptus. Lektorė Vilija Petkūnienė. Trukmė iki 2 val.. 

  Programa "Įkvėpti Miltinio" - yra sudėtinė programos "Miltinio takais" dalis. Kiti du apsilankymai organizuojami: (i) G. Petkevičaitės - Bitės bibliotekoje bei (ii) J. Miltinio palikimo studijų centre (kitaip - J. Miltinio namuose). Maršrutas derinamas individualiai.   

  ikvepti Miltinio

     _____________________________________________________________________________

   „RESTORANO ETIKETAS VISIEMS“. Mūsų kurta ir lengvai adaptuojama programa tiek mažiesiems dalyviams, tiek ir suaugusiems. Lektorė Vilija Petkūnienė. Trukmė 2 val. Programą sudaro pasakojimas apie stalo etiketą, įtraukiant žaismingų atrakcijų, užduočių. Taip pat skanaujami restorano patiekalai, desertai, geriama kava arba arbata).    

  restorano etiketas  

        

  - AUKŠTAITIJOS VYNINĖS. Aukštaitijos vyninių džiazas - degustuosime mūsų regiono vyndarių ūkių vynus kartu su vyno eksperte ir degustatore p. Vilija Petkūniene. Trukmė - iki 2 val. 3 - 4 vynai, užkandžiai . Kaina 18 Eur/asm.  

  vyno degustacijos

  SRAIGIŲ DEGUSTACIJA. Pristatoma ir degustuojama Aukštaitijos regiono sraigių augintojų ir gamintojų produkcija. Trukmė 1–1,5 val. Kaina nuo 7 Eur/asm.

  STIPRIŲJŲ GĖRIMŲ DEGUSTACIJA – konjakas, armonjakas, romas, tekila, grapa (yra galimybė sujungti stipriųjų gėrimų ir cigarų degustaciją. Degustacijos metu būsite supažindinti su gėrimo istorija ir gamybos technologijomis, vartojimo tradicijomis, aptarsite kiekvieną degustuojamą gėrimą, diskutuosime apie gėrimų panašumus ir skirtumus, kokybę. Trukmė apie 1,5 val., 3-5 gėrimai).   

  – SAKĖS DEGUSTACIJA - sakė daroma iš ryžių, gal todėl kai kas ją klaidingai pavadina ryžių degtine (klaidingai, nes sakė yra natūralios fermentacijos produktas, kuriame alkoholis svyruoja nuo 13 iki 16 tūrio procentų. Tuo ji panaši į vyną. Visgi gamybos procesas labiausiai primena alų, nors grūduose esantį krakmolą fermentuotis galinčiu cukrumi paverčia pelėsis (kodži). Degustuojamos manufaktūrinės sakės daryklos „Born“ sakės. Veda „Vyno klubo“ lektorius. Trukmė apie 1-2 val., 3-4 gėrimai).

  – PAŽINTINĖ EKSKURSIJA PO PANEVĖŽĮ (ekskursija organizuojama bendradarbiaujant su Panevėžio Turizmo informacijos centru). Tikėtina, Jums rūpi kaip kokybiškai suplanuoti savo svečių laiką? Štai čia į pagalbą skubame mes – parodysime Jūsų svečiams dar nematytus kelius po miestą ir apskritį, įtrauksime ir gerai žinomus lankytinus objektus bei pretenduojančius tapti atradimo džiaugsmais: meninio stiklo dirbtuvės „GlasRemis“, Dailės galerija (su edukacine programa vietoje), vienintelis mūsų apskrityje kalėdinių žaisliukų muziejus (pagal sezoną), Krekenavos apžvalgos bokštas, J. Miltinio namai, G.P. Bitės biblioteka, V. Benašo galerija, įrengta tiesiog daugiabučio namo rūsyje ir kt.   

  _______________________________________________________

  ŠVENTĖS PLANAVIMAS, ORGANIZAVIMAS IR KOORDINAVIMAS

  Skubame į pagalbą stokojantiems laiko ar gyvenantiems ne Lietuvoje, norintiems nukreipti savo energiją į šventę, o ne į jos planavimą ir koordinavimą. Komandoje dėl Jūsų dirba: (i) maisto tiekėjas "Vasaris" ir renginių organizatorius | (ii) renginių organizatorė ir edukacinių programų vedlė Vilija Petkūnienė | (iii) psichologė Lina Bagdonavičienė | (iv) fotografė Jolita Jakniūnienė | (v) stilistė/visažistė, įvaizdžio ekspertė Jolanta Kanapeckienė | (vi) floristiniai sprendimai - Flora Express | (vii) keleivių pervežimas (iš oro uostų, į viešbučius, transporto nuoma) - UAB "BUSAUTA" | (viii) tarptautiniai kurjeriai - UAB "TORAS" | (ix) reklamos/spaudos, fotosienelių darbai -  UAB "Reklamos forma" 

  Nuo saukstelio_

  ________________________________________________

  PARAGAUK AUKŠTAITIJOS. NEATRASTI SKONIAI

  Mylime savo kraštą ir dedame pastangas labiau pažinti jį. Dalinamės idėjomis - visos dovanos gamintos Panevėžio, Kėdainių, Zarasų, Rokiškio kraštuose. Tai - rankų darbo ir su meile iki mūsų lentynų atkeliavę gaminiai! Aukštaitija gali būti Jūsų širdyse! Pasirūpiname: (a) individualia pakuote su Jūsų įmonės logotipu ar specialiu užrašu, (b) dovanos pristatymu į jos paskirties vietą (visoje Lietuvos teritorijoje arba į kai kurias svečias šalis). 

  sausainiu rinkinys      verslo dovanos     namine duona

  _____________________________

  Norėdami užsakyti programas, teiraukitės tel. +370 648 36665 arba 8646 65466

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII   8–20 val.
     Restoranas    I–IV  11–19 val.
                            V–VI 11–24 val.

                         VII     11-15 val. 

  Adresas

  UAB Povydė"
  Aukštaičių g. 88, Panevėžys, LT36115
   +370 673 38837 (parduotuvė) 
  +370 671 31474 (maisto užsakymai)
  +370 646 65466 (pokylių namai) 

  El. paštas

  QR kontaktai
  Kaip mus rasti?

  Mūsų koordinatės: 55.725779   24.384372