• Food and catering
 • Events
 • Conference centre
 • Family space
 • News and other offers
 • Family space

  Restoranas žinomas kaip draugiškas šeimai: nuolat vykdomi įvairūs edukaciniai, pramoginiai renginiai vaikučiams ir jų tėveliams; įrengtas Mamos ir vaiko kambarys (mamytės kūdikius pervysto, pamaitina, pasirūpina higieniniais reikalais), mažyliai gali būti saugiai pamaitinami specialiose kėdutėse. Rūpinamės sveikais ir skaniais patiekalais jūsų mažyliams, stengiamės, kad laikas praleistas kartu būtų įsimintinas.
  Jau tradicija tapo sekmadienio rytmetį sukviesti vaikus, tėvelius, senelius ir visus, kurie nori turiningai praleisti laiką į šeimadienius. Juose vyksta edukacinės programos, kūrybinės dirbtuvės, rengiami koncertai ar rodomi spektakliai. Mums svarbiausia, kad sekmadienis jau tapo šeimos diena ir kartu praleistas laikas suartina, suteikia gerų emocijų ir naudingų žinių.
  Čia galima surengti vaiko gimtadienį, krikštynų šventę, išsirinkti edukacinę programą ar užsisakyti Kalėdų renginį.
  Kviečiame apsilankyti mūsų restorane, išsakyti savo norus, o mes pasirūpinsime, kad šventė išliktų gražiausiuose prisiminimuose.

  ŠEIMOS ERDVĖS GALERIJA 

   
  ______________________________________________________________________________________________________________________________________________

  ARTIMIAUSI RENGINIAI VAIKAMS, ŠEIMAI

  Edukacinės, pramoginės programos (sekmadieniais), įvairaus stiliaus renginiai šeimai. Galima švęsti vaikučių gimtadienius (meniu derinamas iš anksto).

   

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Address

  UAB Povydė"
  Aukstaiciu str. 88, Panevezys, LT36115
   +370 673 38837 (shopping centre) 
  +370 671 31474 (food orders)
  +370 646 65466 (banqueting house) 

  E-mail

  QR contacts
  How can you find us?

  Our coordinates: 55.725779   24.384372