• Food and catering
 • Events
 • Conference centre
 • Family space
 • News and other offers
 • Events

  Renginių erdvėje išvysite tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių atlikėjus. Kartu galime sukurti programą ir Jūsų privačiai šventei. Daugiau idėjų rasite užsukę į  NAUJIENŲ IR PASIŪLYMŲ rubriką. 

  PRAMOGINĖS ERDVĖS GALERIJA

  ARTIMIAUSI KONCERTAI, RENGINIAI  

  Kovo 1 d. (penktadienis), 18 - 21 val.

  Praktinis užsiėmimas "Kiek laiko skirti savo mylimam vaikui? Šeimos pasitarimo organizavimas"

  Lektorė Liudmila Lazovskaja (Latvija)

  Lektorė – koučingo specialistė, trenerė: Ludmila Lozovskaja (žr. nuotraukoje žemiau) – sertifikuota Tarptautiniame Europos Trenerių Universitete (Erickson). Asmeninė ir komandinė trenerė. Lyderystės ir komandinių mokymų klausimais stažavosi Rusijoje, Izraelyje, Prancūzijoje, ir Anglijoje. Seminarus – mokymus veda daugiau nei 30 metų. iudmila Lozovskaja 19 metų vadovavo po insulto išgyvenusių žmonių ir „hiper“ aktyvių vaikų reabilitacijos centrui. Šios dvi situacijos labai veikia žmones ir žlugdo tarpusavio  santykius. Lektorė dirbo su didele profesionalų komanda, su kuria sukūrė autorines programas santykių srityje. Praktinio užsiėmimo metu jas išbandysite.  

  KETURIOS AUTORINĖS TECHNIKOS:

  1. Šeimos susirinkimo organizavimas • Kaip sudaryti sąlygas tėvams turėti daugiau laiko ir energijos. • Kaip padėti vaikams natūraliai ir su asmeniniu noru prisiimti visus namų ruošos darbus iki 14 metų amžiaus. • Kaip sukurti tarpusavio santykių ir darbų paskirstymo šeimoje pusiausvyrą, kad šeimos gyvenimas būtų geras.

  2. Nepertraukiamo dėmesio valanda • Kaip užtikrinti, kad tėvų užimtumas / pervargimas nedarytų įtakos vaiko emociniam intelektui. • "Socialinių našlaičių" sindromo prevencija dar esant gyviems tėvams.

  3. Dovana, suteikianti gerovę • Kaip duoti dovaną žmogui (vyrui, tėvui, sūnui, kolegai, bosui, mokytojui, draugui), kad jo vyriška energija pakiltų, o tai reiškia, kad tai atneštų sėkmę.

  4. Laimė komunikacijoje • Kaip teisingai suformuluoti ir išreikšti prašymą, kad jis būtų išgirstas (šeimos narių, darbuotojų, visuomenės) ir tai nesukėltų agresijos ir pasipriešinimo.

  ---------

  Kaina 25 Eur (renginio dieną - 30 Eur) | Registracija:  

  Informacija tel.: Janina + 370 614 77884; Violeta + 370 698 88566 (vasario 25-28 d. laikotarpiu). Svarbu! Vieta grupėje užtikrinama atlikus mokėjimą. Rekvizitai pavedimui atlikti bus atsiųsti el. paštu visiems užsiregistravusiems.

  Liudmila Lazovskaja

  ___________________________________________

  Kovo 8 d. (penktadienis), 19 val. Liko 50 bilietų

  Šarmingas ŠOU moters dienos proga. Šio vakaro programa bus skirta moterims, bet nepaliks abejingų ir vyrų. Į susitikimą kviečia panevėžietis Virgilijus VALUNTONIS su grupe "Vanilinis dangus" bei iliuzionistas Algimantas FRANKONIS (http://www.magijagyvai.lt). Neįtikinamiausi triukai su „stand-up comedy“ prieskoniu. Vakaro programa - nenuspėjama ir be galo nuotaikinga. Po grupės koncerto - šokiai ir atrakcijos su DJ.    

  Renginio pradžia (durys atveriamos) 19:00, pabaiga - 01:00. Amžiaus cenzas - nuo 18 m. 

  Bilietas 17 Eur, perkant 10 ir daugiau bilietų, taikoma nuolaida po 1 Eur/bil.

  Sarmingas sou

  ________________________________________________________

  Kovo 29 d. 10 val. ir 11.30 val. "MOZAIKA" šiuolaikinio šokio spektaklis

  Kaip atrodo mažo vaiko aplinkinis pasaulis? Jis apvalus geltonas ar kampuotas mėlynas? O gal pailgas žalias, tuščiaviduris, bet minkštas? 
  Mažų vaikų aplinkinio pasaulio pažinimas prasideda nuo įvairių geometrinių formų (kubo, rutulio, kūgio) ir spalvų (žalios, raudonos, geltonos, mėlynos, oranžinės). Įvairias geometrines formas ir spalvas spektaklio kūrėjai dėlios tarsi mozaiką, virsdami vaikams atpažįstamomis daržovėmis – morka, pomidoru, agurku, o kartais neatpažįstamais grybais, vaisiais, gėlėmis. Keliaudami per atskirus vaiko raidos etapus, šokėjai tarsi vaikai iki vienerių metų šliaužios, ropos, spyruokliuos, eidami antruosius metus – plekšnos, eis, bėgs, o sulaukę trijų – šuoliuos, slapstysis ar suksis. Šiuos vaiko judesius ir judėjimą lydės specialiai šiam spektakliui sukurta muzika, parenkant aukštus, paprastus tokio amžiaus vaikams priimtinus garsus ir jų derinius. „Mozaikoje“ mažieji žiūrovai nenuobodžiaus – čia bus kaitaliojamas žiūrėjimo veiksmas ir judesių atlikimas, žinant, jog tokio amžiaus vaikai dėmesį gali koncentruoti vos kelioms minutėms. 
  Trukmė 35 min.
  http://dansema.lt/ Bilietai https://bit.ly/2CUkRyr
  arba Visapusiško lavinimo centre Respublikos g. 37, tel.nr.: 864733156
  Kaina 10 Eur (nurodyta bilieto kaina skirta vaikui ir suaugusiam).
  Organizatoriai: VšĮ Visapusiško lavinimo centras Panevėžyje. 

  mozaika
  ________________________________________________________

  Kovo 29 d. (penktadienis), 19 val.

  Informacija tikslinama

  ________________________________________________________

  Linkime lengvų pasirinkimų ir smagaus laiko mūsų erdvėse!


  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Address

  UAB Povydė"
  Aukstaiciu str. 88, Panevezys, LT36115
   +370 673 38837 (shopping centre) 
  +370 671 31474 (food orders)
  +370 646 65466 (banqueting house) 

  E-mail

  QR contacts
  How can you find us?

  Our coordinates: 55.725779   24.384372