• Food and catering
 • Events
 • Conference centre
 • Family space
 • News and other offers
 • Conference centre

  Pokylių namų „Vasaris" patalpose rengiami įvairūs verslo susitikimai, konferencijos, seminarai, mokymai ir pristatymai, parodos ir šventiniai susibūrimai. Pastate yra 4 modernios, skirtingų dydžių universalios salės iki 20 (VIP salės, kurių yra dvi), iki 100 (Mažoji), iki 450 (Didžioji) asmenų. Salėse telpa apie 500 žmonių.

         Jaukus interjeras, į klientus orientuotas požiūris, paslaugus aptarnavimas, konferencijų įranga (multimedijos projektoriai, ekranai, DVD, vaizdo grotuvai, profesionali garso įranga, mikrofonai, rašymo lentos, markeriai, tušinukai, popierius), interneto ryšys, puikus apšvietimas, galimybė visiškai užtamsinti patalpą, oro kondicionavimo ir vėdinimo sistema – visa tai rasite pokylių namuose „Vasaris“.

  didzioji konf      mazoji konferencijos

      

  vip 1 konferencijos       vip 2 konferencijos

  SALIŲ GALERIJA

   Mūsų paslaugas renkasi įvairūs klubai, draugijos, šalies ir tarptautinė mokslo bendruomenė. Nuolat padedame ir jautrių socialinių grupių atstovams (silpnaregiams, vaikų globos namams, kviečiame neįgaliųjų teatrus). Bendradarbiaujame su įvairiomis kultūrinį miesto, regiono gyvenimą vystančiomis įstaigomis, organizacijomis, grupėmis. Pokylių namuose jau vyko tokie renginiai kaip „Mis Aukštaitija 2015", „Mis Panevėžietė 2016", „Mažoji Mis Panevėžietė 2016", „Aukštaitijos deimantai",  „Pelenė". Mus renkasi VšĮ  „Veiklių mamų klubas", Panevėžio fotografų draugija, Panevėžio Personalo vadovų klubas, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas,  „Seminarai Mums", čia vyksta viešojo kalbėjimo užsiėmimai, įvairių klubų susitikimai ir kita intelektuali veikla.
     Pokylių namų erdvėje organizuojame ir įvairias parodas, rengiame edukacines programas gurmanams ir ne tik. Panevėžiečiai ir miesto svečiai jau pamėgo  „Restorano etiketo” programą, kuri puikiai tinka ir mažiesiems mūsų lankytojams, ir suaugusiesiems.

  Restoraną puošia Fotografų draugijos darbai

   

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Address

  UAB Povydė"
  Aukstaiciu str. 88, Panevezys, LT36115
   +370 673 38837 (shopping centre) 
  +370 671 31474 (food orders)
  +370 646 65466 (banqueting house) 

  E-mail

  QR contacts
  How can you find us?

  Our coordinates: 55.725779   24.384372