• Food and catering
 • Events
 • Conference centre
 • Family space
 • News and other offers
 • Company

  Jau 28 metus einame maitinimo paslaugų ir renginių organizavimo keliu. 1992 m. birželį įkurta bendrovė ilgą laiką mūsų miesto gyventojų ir svečių buvo žinoma kaip maisto prekių parduotuvė, kurioje galima buvo įsigyti ne tik būtiniausių buities prekių, bet ir įvairiausių kulinarinių, ir konditerinių gaminių. 2005 m. birželį duris atvėrė rekonstruotas prekybos centras, gavęs paprastą ir aiškų lietuvišką pavadinimą VASARIS.

  Pirmajame aukšte veikia parduotuvė, kulinarijos, konditerijos ir mėsos išpjaustymo cechai. Papildomai teikiamos įvairios paslaugos: draudimas, maisto produktų vakuumavimas, vaistinė, gėlių skyrius ir kt. Dauguma maisto prekių, kurias galima įsigyti, yra iš šalies bei vietos ūkininkų ūkių, aludarių. Ne išimtis mūsų kulinarijos ir konditerijos gaminiai, kurių sudėtyje taip pat vietos gyvulininkystės, paukštininkystės, žemės ūkių produktai: mėsa, pieno produktai, kiaušiniai.  

  2011 m. lapkričio mėnesį antrajame pastato aukšte į jaukias erdves pakvietė pokylių namai. Keturias skirtingų dydžių sales panevėžiečiai ir miesto svečiai netruko pamėgti. Pastate yra 4 modernios, skirtingų dydžių universalios salės iki 20 (VIP salės, kurių yra dvi), iki 70 (Mažoji), +/- 400 (Didžioji) vietų.

  2017 m. rugpjūčio 29 d. prekybos centras "Vasaris" atidarė naują parduotuvę vakarinėje miesto dalyje - prekybos ir pramogų centre "Babilonas", adr. Klaipėdos g. 143A, Panevėžys. Šioje parduotuvėje galima įsigyti bandelių, sausainių, pyragaičių, tortų, vyniotinių, žuvies bei įvairių mėsos gaminių ir kitų gardėsių. Gaminiuose nerasite jokių sintetinių priedų - naudojami tik natūralūs produktai. Visada švieži ir skanūs! 
     
  Restorane vyksta pramoginiai renginiai, koncertai, vynų ragautuvės, gurmaniški vakarėliai, edukacinės programos, šeimadieniai, organizuojamos parodos.
  Restoranas „Vasaris“  puikus kokybės, elegancijos ir prabangos derinys, kuriame persipina išraiškingi skoniai ir nepriekaištingas aptarnavimas.

   

  Socialinė atsakomybė. Dalyvaujame Aukštaitijos regiono socialiniame gyvenime, prisidėdami prie jo vystymo:
       - organizuojame įvairius kultūrinius edukacinius renginius, patys kuriame ir vedame edukacines programas gurmanams ir ne tik... (gurmaniškos popietės, edukacinės programos Restorano etiketas, „Sraigių degustacija", "Vynų degustacija",  Įkvėpti Miltinio"),
       - nuolat remiame ir visokeriopai padedame: jautrių socialinių grupių atstovams (silpnaregiams, vaikų globos namams), kultūrinį miesto, regiono gyvenimą vystančioms įstaigoms, organizacijoms, grupėms,
       - palaikome ir nuolat remiame miesto krepšinio komandą Lietkabelis“ - esame oficialūs ir vieninteliai komandos maitintojai. Kiekvieną darbo dieną galite savo mėgstamiausią komandos krepšininką sutikti pietaujantį pas mus restorane.    

    - 2015 metais prisijungėme prie Žaliojo protokolo iniciatyvos  ieškome sprendimų šalinant socialines, aplinkosaugos ir ekonomines problemas, skatiname darbuotojus racionaliai vartoti elektros energiją,    

    - organizuojame bei įgyvendiname įvairias veiklas   vaikų stovyklą "Vasarojus", kurioje veiklų vadovams keliame tikslą nukreipti vaikų dėmesį į gamtą. Mažiesiems siūlome intensyvius, praktinius, edukacinius užsiėmimus, kurie prisideda prie ištvermės lavinimo, vaizduotės audrinimo, akiračio plėtimo, kūrybiškumo ugdymo. Praktiškai supažindiname su visuotinėmis ekologinėmis problemomis, skatiname jauno žmogaus atsakomybės jausmą ir suteikiame galimybių pajausti gyvo bendravimo galią. Daugiau informacijos apie vaikų stovyklą galite rasti čia.

  - 2017 m. rugsėjo 8 dieną organizavome ir kartu su Panevėžio miesto privataus verslo atstovais padovanojome Miesto bendruomenei ir svečiams saldumynų šventę "Praryk liežuvį". Fiksavome rekordą - buvo iškeptas ilgiausias šalyje bananas - 60 metrų ilgio (buvo iškepta 2000 bananų ir panaudota 8 kg šokolado). Daugiau informacijos apie šią mūsų organizauotą šventę galite rasti ČIA.  
      

  Darbo laikas

  Parduotuvė    I–VII 8–21 val.
  Restoranas    I–IV ir VII 11–21 val.
                          V–VI 11–24 val.

  Address

  UAB Povydė"
  Aukstaiciu str. 88, Panevezys, LT36115
   +370 673 38837 (shopping centre) 
  +370 671 31474 (food orders)
  +370 646 65466 (banqueting house) 

  E-mail

  QR contacts
  How can you find us?

  Our coordinates: 55.725779   24.384372